UNIMOTORS

JAUNUMI

UNIMOTORS ir ceļu uzturēšanas un komunālās tehnikas, hidraulisko iekārtu un manipulatoru, speciālo mašīnu un meža tehnikas piegādātājs un servisa pakalpojumu sniedzējs Latvijā. Uzņēmums pārstāv Latvijā tādus pasaules zīmolus kā AEBI–SCHMIDT, PALFINGER, MERCEDES BENZ UNIMOG, PRINOTH, MULTICAR un ROSENBAUER, kā arī daudzus citus ražotājus.

 

Uzņēmums veic automašīnu komplektāciju un aprīkošanu, piedāvājot individuālus tehnoloģiskos risinājumus, kas vislabāk atbilst klientu darbības specifikai. Pārstāvēto ražotāju iekārtu un aprīkojuma montāžu UNIMOTORS veic savā tehniskajā centrā, atbilstoši uzņēmuma konstruktoru izstrādātajiem tehniskajiem projektiem. Uzņēmums lepojas ar izveidoto inženieru komandu, kas ļauj realizēt pat vissarežģītākās pakāpes specializētās tehnikas pārbūves un komplektēšanas darbus.

 

UNIMOTORS sniegto pakalpojumu kvalitātei uzticas ceļu būves un uzturēšanas uzņēmumi, komunālie uzņēmumi, enerģētikas uzņēmumi, ugunsdzēsības dienesti, mežsaimniecības uzņēmumi, ostu infrastruktūras uzņēmumi, lidostas, kravas automašīnas tirdzniecības uzņēmumi un militārie dienesti. Mūsu klientu vidū ir tādi Latvijas uzņēmumi, kā AS „Latvijas autoceļu uzturētājs”, VAS „Starptautiskā lidosta „Rīga””, AS „Sadales tīkls”, Latvijas valsts meži, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD), Nacionālie bruņotie spēki (NBS), SIA „Valmieras Namsaimnieks”, SIA „Roadeks”, SIA „PILSĒTAS EKO SERVISS” u.c. uzņēmumi.

 

Uzņēmums tika izveidots 1998.gadā kā MERCEDES BENZ UNIMOG un SCHMIDT oficiālais pārstāvis Latvijā. 15 gadu laikā tas ir kļuvis par nozīmīgu sadarbības partneri vairāk nekā 20 tehnikas ražotājiem pasaulē. UNIMOTORS ir Latvijas kapitāla uzņēmums, kas šo gadu laikā no 3 cilvēkiem ir izaudzis līdz 30 profesionāļu komandai.

Pieteikties jaunumiem

UNIMOTORS PROJEKTI

Unimotors

Paldies, ka pieteicāties saņemt Unimotors jaunumus.

Unimotors

Lūdzu, norādiet pareizu e-pasta adresi!