info

SERVISS

PAKALPOJUMI

UNIMOTORS tehniskajā centrā nodrošina regulāras tehniskās apkopes un remontu, kā arī ražotāju standartiem atbilstošas garantijas un kvalitatīvu apkalpošanu un  veic rezerves daļu piegādes. Mūsu servisa kvalitatīvā darba pamatā ir pieredze un kvalifikācija, kas iegūta 15 gadu laikā, kā arī tehniskā centra aprīkojums ar jaunākajām elektronikas un hidraulikas iekārtām. Tas ļauj meistariem ātri un efektīvi diagnosticēt problēmas un veikt remontus īsā laikā. Mūsu servisa meistariem regulāri tiek paaugstināta kvalifikācija apmācībās.

 

Izbraukuma serviss uz vietas

Mēs apzināmies, cik svarīga loma organizācijā ir tā nepārtrauktai darbībai un tehnikas stāvoklim! Izbraukuma serviss ir risinājums situācijām, kad ir nepieciešams 24 stundu atbalsts un palīdzība uz vietas, lai novērstu tehnikas dīkstāvi.

 

Oriģinālo rezerves daļu tirdzniecība

Mēs nodrošinām mūsu pārstāvēto ražotāju oriģinālo rezerves daļu tirdzniecību. Izmantojot detaļas, kādas ražotāji uzstāda jauniem automašīnām un iekārtām, arī turpmāk jūsu tehnikas izturība un efektivitāte nemazināsies. Ņemot vērā darbības specifiku, mēs piegādājam arī hidraulikas komponentes, sniega lāpstu nažus, sāls un smilšu kaisītāju transportiera lentas un citas specifiskas komponentes speciālajām mašīnām.