info

KONTAKTI

SAZINIETIES AR MUMS

UNIMOTORS LATVIA SIA
Reģ. Nr. 40003889644

Tālrunis: +371 67512590
Fakss: +371 67512594
unimotors@unimotors.lv

"Lielkastaņi", Dreiliņi, Stopiņu novads,
Latvija, LV-2130

KOMANDA

Toms Brants

Toms Brants

Valdes loceklis
+371 67512590, +371 29259299
toms@unimotors.lv
Gatis Smiltiņš

Gatis Smiltiņš

Tirdzniecība
Pārstāv šādas nozares...

Ceļu būves, uzturēšanas un komunālā tehnika.

Apvidus un speciālās mašīnas.

Ugunsdzēsības tehnika.

Lidostu tehnika.

+371 67512590, +371 29157167
gatis@unimotors.lv
Gerds Sīmanis

Gerds Sīmanis

Tirdzniecība
Pārstāv šādas nozares...

Ceļu būves, uzturēšanas un komunālā tehnika.

Apvidus un speciālās mašīnas.

Lidostu tehnika.

Meža tehnika.

+371 67512590, +371 29262255
gerds@unimotors.lv
Mārtiņš Tūters

Mārtiņš Tūters

Tirdzniecība
Pārstāv šādas nozares...

Meža tehnika. Hidrauliskie manipulatori & iekārtas.

+371 67512590, +371 28618429
martins@unimotors.lv
Kaspars Bernovs

Kaspars Bernovs

Mehānikas inženieris
+371 67512590, +371 28303030
kaspars@unimotors.lv
Juris Niklasons

Juris Niklasons

Rezerves daļas
+371 67512590; +371 26566489
juris@unimotors.lv
Lūdzam aizpildīt visus norādītos laukus, lai mēs pēc
iespējas ātrāk varētu Jums nosūtīt atbildi uz e-pastu

Unimotors

Paldies Jūsu ziņojums ir veiksmīgi nosūtīts. Ar Jums drīz sazināsimies!

Unimotors

Lūdzu, aizpildiet visus norādītos laukus!