info

KONSTRUĒŠANA

VIDEO

UNIMOTORS kvalitātes zīme ir tā spēcīgā inženieru komanda, pateicoties kurai mēs varam piedāvāt klientam ne tikai automašīnu tirdzniecību, bet arī izstrādāt vissarežģītākos transportlīdzekļu aprīkojuma projektus un veikt to montāžu mūsu servisā. Svarīgi piebilst, ka meistari uzstādīs nepieciešamo papildu aprīkojumu, to efektīvi pielāgojot jau esošajām iekārtām. Klienta rīcībā esošajiem automobiļiem vai pašgājējmašīnām uzstādām dažādus agregātus, to montāžas plāksnes, hidrauliskās sistēmas un to elektroniskās vadības sistēmas, hidrauliskos manipulatorus un iekārtas, kravas kastes un cita veida speciālo aprīkojumu.

 

Konstruēšanas posms uzņēmumā sākās ap 2000.gadu, kad Latvijā vēl daudzviet lietoja bijušajās padomju valstīs ražotu industriālo tehniku, jo tehnika no rietumvalstīm bija par dārgu. UNIMOTORS pirmais pasūtījums šajā jomā bija Minskas automobiļu rūpnīcas MAZ kravas automašīnas aprīkošana ar hidrosistēmu autoceļu uzturētājam VAS „Centrālā Reģiona ceļi”. Pirmajiem klientiem bija svarīgi, lai spējam mūsdienīgu rietumu iekārtu prototipus salāgot ar jau esošo agrāko postpadomju valstu tehniku.

 

Viens no pirmajiem lielākajiem izaicinājumiem bija sarežģītas konstrukcijas hidrauliskā manipulatora – Palfinger PK 44002 krāna – montāža naftas transportēšanas uzņēmumam SIA „LatRosTrans”. Iepriekš šāda izmēra manipulatora montāža netika veikta.

 

Kopš tā laika ir realizēti daudzi desmiti hidraulisko iekārtu un manipulatoru montāžas projekti ceļu uzturēšanas, kravas, speciālajai un meža tehnikai. UNIMOTORS ir izveidojusies arī veiksmīga sadarbība ar Rīgas Tehniskās universitātes Transporta un mašīnzinības fakultāti, ar kuras inženieriem kopā tiek izstrādāti augstākās sarežģītības projekti.